Trespa kompakt pro exteriérové použití

Kompaktní desky od výrobce Trespa jsou vyráběné na bázi dřevitých vláken nasycených pryskyřicí. Za vysokého tlaku a teploty jsou slisovány do homogenního materiálu nazývaného obecným názvem kompakt HPL ( high pressure laminate) Díky svým vlastnostem  mají  široké využití v exteriéru jako obklady fasád, balkonové výplně,  v tloušťce od 10mm je tento materiál již konstrukční.

Povrch desek Trespa je vytvrzen speciální metodou EBC ( Electron Beam Curing). Tato metoda uzavírá povrch proti pronikání mikročástic do povrchu desek. Zajišťuje stálý vzhled a odolnost vůči UV záření a atmosférickým vlivům.

Kompaktní desky Trespa nevyžadují údržbu. Nežádoucí sprejem nastříkané nápisy a grafity jsou snadno odstranitelné ředidlem nebo benzínem bez poškození povrchu a vlastností materiálu.

Pro instalaci platí stejná pravidla jako pro jiné kompaktní desky. Hrany se neošetřují. Po nařezání na potřebné formáty se instalují na připravený rošt nýtováním, šroubováním nebo lepením.

Výrobní formáty

3050x1530mm

3650x1860mm

2550x1860mm

4270x2130mm

Výrobní tloušťky materiálu : 6,8.10.13mm

Doporučená tloušťka na fasádu 8mm

 

Široká škála barevných dekorů, dekorů dřeva, přírodních materiálů.

Povrchy:  hladký, supermat, lesk,  strukturovaný – břidlice,

Nabízíme nařezání u nás zakoupeného materiálu

Při skladování, zpracování a instalaci na fasádách je třeba dbát technologických postupů, které si u nás v případě jejich neznalostí můžete vyžádat.

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva