Resopal HPL fólie

Resopal HPL fólie – umakarty

Německý výrobce HPL laminátových materiálů. Resopal se může pochlubit velice vytříbenou řadou unicolors. Barvy ve vzorníku jsou stupňované jak tón v tónu tak v barevnosti spektra.  Všechny barvy vychází z odstínů a barev přírody a jsou porovnatelné v barevné stupnici NCS.Inspirativní je několik kolekcí s dekory dřevin a kolekce Materials a Ceramics. Různými typy struktur je dosaženo věrohodné podoby dřevin, kamene nebo keramiky.

Resopal nabízí lamináty s povrchem nerez, hliník , mosaz, měď nebo zrcadlo. Některé kovolamináty jsou vyráběny se strukturovaným povrchem.

Významná je pro Resopal spolupráce se světově uznávanými grafiky a návrháři motivů. Jedním z nich je například Lars  Contzen. Tyto motivy jsou známé z tapet, textilu, na skle a různých jiných materiálech. Resopal tyto motivy nabízí i na HPL foliích a kompaktních deskách. Při návrhu interiéru se pak jednotlivé povrchy a materiály mohou doplňovat se stejným motivem.

V případě, že máte vlastní motiv nebo logo, které potřebujete nanést na odolnou plochu, Resopal je schopný vyrobit HPL laminát na zakázku způsobem Digiprint.

 

Standardní formát

3050x1320x0,8mm standardní formát vedený skladem

Ostatní formáty

3050x1320mm
3650x1320mm
2180x1320mm
2180x1020mm
2180x915mm

Tloušťka : 0,8mm standard – ostatní na poptávku
Povrchy : různé dle nabídky Resopal

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva