Prodema Prodex

Prodema Prodex

HPL kompaktní desky s pravou dýhou na povrchu.

Využití pro obklad odvětraných fasád nebo balkónových výplní. Výrobce Prodema vlastní speciální patentovanou  technologii založenou na impregnaci dřeva tvrzenou laminátovou pryskyřicí. Dřevěný povrch tak získává jedinečné vlastnosti pro použití v exteriéru.
Kompaktní desky na fasádě nemění barvu a dřevo nedegraduje. Kompaktní laminát v jeho plné vrstvě nepropustí vodu a je odolný povětrnostním podmínkám, nárazu a poškrábání. Dřevěné fasády z materiálu Prodex vynikají dlouhou životností, barevnou stálostí a nevyžadují údržbu jako fasády s použitím pravého dřeva. Nežádoucí sprejem nastříkané nápisy a grafity jsou snadno odstranitelné ředidlem nebo benzínem bez poškození povrchu a vlastností materiálu.
Pro instalaci platí stejná pravidla jako pro jiné kompaktní desky. Hrany se neošetřují. Po nařezání na potřebné formáty se instalují na připravený rošt nýtováním, šroubováním nebo lepením.
Desky Prodema jsou vyráběné s originál dřevěnou dýhou na povrchu. Odstínovou odlišností a různorodostí kresby jednotlivých desek je zachována věrohodnost a originalita vzhledu dřeva.
Typy dřevin a odstín si vyberete ze vzorníku Prodema – Prodex.

Výrobní formát

2440×1220
Výrobní tloušťky materiálu : 4-20mm
Doporučená tloušťka na fasádu 8mm

Nabízíme nařezání u nás zakoupeného materiálu

Při skladování, zpracování a instalaci na fasádách je třeba dbát technologických postupů, které si u nás v případě jejich neznalostí můžete vyžádat.

Ke stažení

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva