O nás

O společnosti

Společnost CAFFI, a.s. působí na českém trhu od roku 2003.
Od začátku působení se specializujeme na nákup a prodej dekorativních laminátových materiálů. Za dobu delší než 10 let jsme navázali kontakty s mnoha zahraničními výrobci, pro které jsme se stali obchodními partnery. Do našeho portfolia patří i dodávky a montáže sanitárních příček –WC kabin a odvětraných fasád.

Dekorativní lamináty se používají v nábytkovém průmyslu, jako obložení fasád, zdí v interiéru, podhledů nebo podlahová krytina.

Sanitární příčky slouží jako WC kabiny, převlékací kabiny, sprchové příčky nebo pisoárové přepážky. Dodávky realizujeme na míru z různých druhů materiálu a konstrukce jak do suchých tak do mokrých místností.

V oblasti dekorativních laminátů zastupujeme výrobce :

Jsme partnery a dovozci těchto značek:

Prodema – španělský výrobce dýhovaných laminátů a kompaktních desek

Trespa – výrobce kompaktních desek  z Nizozemska

Resopal – německý výrobce HPL folií a kompaktních desek

Dekodur – německý výrobce HPL laminátů s kovovým povrchem

Kronospan – mezinárodní koncern – výrobce velkoplošných materiálů

Kronospan nabízíme v podobě HPL folií a kompaktních desek

RESOPAL

Německý výrobce HPL laminátových materiálů. Resopal se může pochlubit velice vytříbenou řadou unicolors. Barvy ve vzorníku jsou stupňované jak tón v tónu tak v barevnosti spektra.  Všechny barvy vychází z odstínů a barev přírody a jsou porovnatelné v barevné stupnici NCS.Inspirativní je několik kolekcí s dekory dřevin a kolekce Materials a Ceramics. Různými typy struktur je dosaženo věrohodné podoby dřevin, kamene nebo keramiky.

PRODEMA

Španělský výrobce HPL materiálů vyúžívá patentované technologie nanášení originál dřevěné dýhy na laminát. Originál dřevěná dýha je v celé její tloušťce napuštěná laminátovou pryskyřicí. Laminátové folie jsou vyrobeny stejnou technologií jako fólie ostatních výrobců, za použití vrchní vrstvy nafoceného impregnovaného papíru.Nábytek nebo interiérové díly vyrobené z materiálu Laminium  se nemusí ošetřovat a dbát opatrnosti jako u klasicky dýhovaného povrchu.

DEKODUR

Německý výrobce HPL laminátových fólií. Specializuje se především na kovové povrchy s různými obměnami, efekty, strukturami, perforacemi a složenými materiály jako je perforovaný dřevěný povrch  podložený kovem, nebo transparentními barevnými lamináty.Dekodur umožňuje vytvořit kovolaminát dle vlastního zadání. Vyberete si typ kovu, jeho barvu, a povrchovou strukturu z nabídky Dekodur.

KRONOSPAN

Kronospan Jihlava je u nás známý především výrobou OSB desek, pracovních kuchyňských desek a laminodesek  Tento mezinárodní koncert vyrábí v Polsku  HPL lamináty a kompaktní desky.Kolekce dekorů umakartů a kompaktních desek Kronospan odpovídá aktuální kolekci laminodesek.Při tvorbě interiéru lze kombinovat výrobky z laminodesky společně se stejným dekorem HPL laminátu nebo kompaktní desky.