HPL Lamináty

Cca milimetr silné laminátové folie, nebo-li umakarty,  s dekorativním povrchem jsou určené pro další zpracování nalepením/nalisováním např na DTD nebo MDF. Po nalepení na zvolený nosič získáme materiál s oboustrannou dekorativní plochou. Tyto panely se dále zpracovávají nařezáním na potřebné díly, ze kterých se vyrábí nábytek, nebo obložení interiérových ploch. Oproti obyčejné a často používané laminodesce získáme materiál s vysokou povrchovou odolností a tím i vyšší životností. Používá se především na školní a nemocniční nábytek, v gastro-provozech, v restauracích, na sportovištích, pro výrobu kuchyňských linek a dětského nábytku, nebo jako dekorativní obklad zdí. Materiál splňuje požadavek na vyšší povrchovou odolnost.

Resopal fólie

©Resopal - Norbert Fischbach I Atelier Feuerroth

HPL Resopal v podobě umakartů pro výrobu deskového dekorovaného materiálu. Všechny barvy vychází z odstínů a barev přírody a jsou porovnatelné v barevné stupnici NCS. Řada pro rok 2013/2018 je inspirována kamenem, dřevinami a keramikou

Prodema Laminium

Prodema – lamináty a kompaktní desky s pravou dýhou na povrchu. Vysoce odolný materiál pro interiér i exteriér s dřevěným, bezúdržbovým a stálým povrchem.

Kronospan fólie

Kronospan laminátové folie – umakarty. Dekorová řada unibarev, dřevin a jiných dekoů koresponduje se vzorníkem laminodesek výrobce Kronospan. Všechny dekory skladem v ČR

Dekodur kovolamináty

Německý výrobce HPL laminátových fólií. Specializuje se především na kovové povrchy s různými obměnami, efekty, strukturami, perforacemi a složenými materiály jako je perforovaný dřevěný povrch  podložený kovem, nebo transparentními barevnými lamináty.

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva